Marka İmajınızı Koruyun

Dijitalleşmenin giderek yükselmiş olduğu yeni dünyada artık her şey eskisinden daha hızlı ve ulaşılabilir. Bu yüzden marka imajınızı korumanız ve tehdit oluşturabilecek davranış, içerik, haber ve görsellerden kaçınmanız gerekiyor. Bu durum hem kendi marka imajınızı, hem şirketinizi hem de çalışanlarınızı etkileyebilir. Markanız hakkında çıkan olumsuz haberler iş hacminizi küçültürken kişisel imajınıza da zarar verecektir. Bu yüzden hakkınızda çıkmış olan olumsuz veya sahte haberler birinci derecen sizi ilgilendirmektedir.

Marka İmajı

Kurumunuzun imaj inşası artık internet üzerinden takip edilmekte, satın alma süreçlerinde müşteri deneyim, yorum ve şikâyet süreçleri etken olmaktadır. Satın alma ve marka algısı yaratan bu etkenler sizi tercih edilen bir marka yaparken diğer bir yandan da insanlar tarafından tercih edilmeyen bir marka olarak sınıflandırabilir. Bu yüzden imajınızı ve hakkınızda çıkmış olan haberleri kontrol etmelisiniz.

ekoruma.net olarak hakkınızda çıkmış olan sahte veya olumsuz haberlere karşı uzman ekibimiz ile hem haberleri kaldırma konusunda çalışmalar ve incelemeler yapıyoruz hem  bütün  süreçlerde bu işlemlerimizi sürdürmekteyiz.

Eğer izniniz olmaksızın hakkınızda görsel veya sizin markanıza ait bir paylaşım yapılıyorsa mutlaka bize başvurunuz